Kontakt z nami:

T.O. PIONOW  

10-695 Olsztyn

Al. Grunwaldzka 609a/18

80-337 Gdańsk

 

obszar-dzialania1

motostrona

logo-pionow

Odsłon artykułów:
94281

Nasza oferta:

㋡ indywidualne wyjazdy z klientami po samochody do Niemiec z Olsztyna i Trójmiasta:

※  wariant A wyjazd organizowany pod sugestie klienta

※  wariant B wyjazd z nami w/g naszej koncepcji, zaplanowanej trasy

㋡ przyjmujemy zamówienia na sprowadzenie konkretnego auta w/g zamówienia klienta, podpisujemy umowę, zaliczka i realizujemy umowę

㋡ wyjazd z klientami w niedziele na giełdę samochodowa do Berlina, wspólny powrót do domu pod wieczór - zapraszamy do rezerwacji wyjazdu.

 auto-handel-pionow

Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów grupowych lub indywidualnych na największe place, auto handle, giełdy samochodowe w Niemczech. Gwarantujemy wybór aut z pośród 1000 setek aut bezwypadkowych, sprawdzenie stanu technicznego, wycenę auta, negocjacje cenowe, załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem tablic celnych zjazdowych, ubezpieczenie, nocleg, wspólny powrót do kraju, pomoc w zarejestrowaniu auta sprowadzonego w imieniu klienta w Polsce, z dostarczeniem nawet dokumentów i tablic rejestracyjnych do domu. Oferujemy realne stawki za kilometr, ceny są nie wygórowane, a klient ma gwarancje nabycia porządnego auta. Nie bierzemy opłaty za tak zwany bilet za przejazd, a potem sprzedający nam płaci za przywiezionego klienta, po prostu targujemy sie tak jak dla siebie, płacisz tyle za auto ile wytargujemy, a nasza pomoc i  prowizja wliczona jest w cenę kilometra.

A w tym wariancie wyjazd organizujemy pod konkretne auto, wybrane przez klienta. Wyszukujemy wspólnie auto w ofertach internetowych, wykonujemy wstępny telefon dotyczący konkretnego pojazdu, ustalamy jego stan i cenę, ustalamy z klientem szczegóły, dzwonimy i rezerwujemy auto.

Przygotowujemy w ciągu 2-3 godzin wyjazd, rezerwujemy hotel, ustalamy najbliższy wydział komunikacji za granicą, wsiadamy i jedziemy razem lub zabieram kierowcę który przyprowadzi zakupione auto pod dom klienta. Na miejscu weryfikujemy dokumenty auta, sprawdzamy stan techniczny auta, załatwiamy tablice zjazdowe, razem wracamy do Polski.

B w tym wariancie zabieramy klienta na wyjazd po placach i auto handlach po naszej stałej trasie Frankfurt Oder, Magdeburg, Hannover, Bad Salzuflen, Bielefeld,  Paderborn, Lippstadt. Maksymalna liczba klientów jaką możemy zabrać 3-4.

Maksymalny czas wyjazdu 2 dni. Organizujemy bezpieczny przejazd, objazd 50 placy w tym ponad 2000 aut do obejrzenia, kupienia, wspólne zakupy, negocjacje cenowe, powrót zakupionymi autami na kołach.

Mamy na tyle już doświadczenie, stałych klientów, że zaufało juz nam setki klientów którzy co kilka lat po sprzedaży auta znów z nami wyjeżdżają.