Kontakt z nami:

T.O. PIONOW  

10-695 Olsztyn

Al. Grunwaldzka 609a/18

80-337 Gdańsk

 

obszar-dzialania1

motostrona

logo-pionow

Odsłon artykułów:
94283

Oferujemy kompleksowa pomoc w zakupie auta na terytorium Polski.

Znalazłeś ciekawą ofertę w Polsce, nie masz z kim pojechać, potrzebujesz fachowej pomocy, zadzwoń, pomożemy.

Polski rynek motoryzacyjny naszpikowany jest ofertami sprzedaży ogłoszeń na allegro czy otomoto.

Wszystkie oferty sa atrakcyjne, auta na zdjęciach sa piękne błyszczące, z małymi przebiegami. Nic bardziej mylnego, 99% ofert to istna pułapka dla kupującego. Pamiętaj, prawie wszystkie auta sprzedawane sa przez wyrafinowanych handlarzy, znających dobrze rynek samochodowy, znający podstawy psychologii sprzedaży auta, znających wszelkie odpowiedzi i triki w sprzedaży aut. Nawet nie zauważysz jak stracisz czujność i kupisz to co chce sprzedawca i za tyle ile on chce.

zakupwpolsce

Pierwsza grupa sprzedawców tzw  cwane KARKI które w życiu nigdy rąk sobie uczciwą pracą nie pobrudziły. Przez telefon zawsze przedstawiają sie jako oferta prywatna, obiecują złote góry, gwarantują oryginalność auta. Niestety, gdy pojedziesz, rzeczywistość jest inna, bezlitosna, auto jest w opłakanym stanie a obok niego stoi dwóch karków, przecież im nic nie powiesz, no cóż, czas wracać, nie stety nie udało sie kupić wymarzonego auta, a tak pięknie wyglądało na zdjęciach.

Druga grupa handlarzy tzw PICERÓW, auto zastaniesz w nie nagannym stanie, co sie dało wypicować, podmalować, zapryskać, umyć to jest zrobione, a co sie nie dało to usłysz, panie ale to nie jest nowe auto, każde coś ma, za takie pieniądze to co bys pan chciał. I tu znów kolejna pułapka, bo jak sprawdzić auto, jak wszytko lśni, błyszczy, lakier opony, zderzaki spryskane plakiem, wszelkie usterki zostały na czas sprzedaży dobrze zamaskowane a w środku silnie pachnie meskim zapachem, jakby ktoś flakon perfum wylał.

Na pewno ważną  role  przy wyborze i chęci zakupu wymarzonego auta jest to, ze nie kupuje sie ceny. Auta najdroższe z danego rocznika i egzemplarza  dają ci szanse aż  1%, tylko 1% że auto będzie dobre. Pamiętaj, ze to auto juz wcześniej zostało sprowadzone do Polski w stanie już średnim lub nawet złomowym, zostało wypicowane, licznik cofnięty dwukrotnie i sprzedający chce sie juz tego auta pozbyć, bo ma dość złoma i ciągłych napraw. W tym 1% ofert znajdują sie auta które były sprowadzone w perfekcyjnym stanie, nie były wcześniej tanie i teraz tez nie będą za pół darmo.

I tu zaczyna sie nasza rola, pojedziemy z tobą obejrzeć wybrane auto, wycenić je, sprawdzić stan techniczny auta, określić wzrokowo jego rzeczywisty przebieg, bo liczniki mamy w oczach tyle tego widzieliśmy w Niemczech, sprawdzić wiarygodność dokumentów, bo mogą być podrobione lub czegoś będzie brakowało, co z powoduje ze nie da sie tego auta przerejestrować czy zarejestrować a sprzedający zaraz po zakupie auta wyrzuci kart telefonu do kosza, i szukaj wiatru w polu.....

Gwarantujemy fachową pomoc, wiemy jak rozmawiać z sprzedającymi, znamy sie dobrze na dokumentach, znamy triki jakie sie stosuje żeby ukryć wady i usterki sprzedawanych aut.

Zapraszamy do skorzystania z naszej fachowej pomocy, nie wielkim kosztem unikniesz największego błędu życia, jakim jest kupienie pojazdu w stanie złomu, licząc na swoją wiedze.